Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
     2013 ST TXLA End of School Splash - 5/17/2013 to 5/19/2013     
 
 Event 6  Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Abbott, Taylor K       14 CPS-ST           16:23.66   16:12.29  
  2 Overheim, Jacob M      14 GOLD-ST          17:51.74   18:01.15  
  3 Reed, Grant D          14 TXLA-ST          17:40.82   18:16.70  
  4 Barton, Will H         13 NTRO-ST          20:35.29   18:31.93  
  5 Smits, Tyler C         14 UN-ST            19:05.81   18:50.58  
  6 Carrozza, Crayton P    13 TXLA-ST          18:45.78   18:58.99  
  7 Gogulski, Ethan D      13 NTRO-ST          20:01.01   18:59.74  
 
 Event 6  Boys 15-16 1500 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Winn, Josh C           15 UN-ST            18:20.64   18:02.64  
  2 Moncada, Noah          15 GOLD-ST          18:42.63   18:06.86  
  3 Beall, Travis T        15 UN-ST                  NT   18:38.60  
  4 Smith, Zach L          16 NTRO-ST          17:54.51   18:52.13  
 
 Event 6  Boys 17-18 1500 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cootes, Zachary C      17 TXLA-ST          16:57.28   17:03.62  
  2 Savage, Jon A          17 TXLA-ST                NT   17:45.75  
  3 Overheim, Aaron M      17 GOLD-ST          17:35.19   17:57.09  
  4 Doyal, David D         17 LCA-ST           17:54.00   18:31.31  
 
 Event 6  Boys 19 & Over 1500 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Walker, Reid A         21 UN-ST            16:04.13   16:08.82  
  2 Koetting, Sean P       20 TXLA-ST          17:45.45   18:06.14