Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
     2013 ST TXLA End of School Splash - 5/17/2013 to 5/19/2013     
 
 Event 22  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Abbott, Taylor K       14 CPS-ST            2:02.31    2:01.56  
  2 Overheim, Jacob M      14 GOLD-ST           2:09.34    2:05.93  
  3 Young, Cameron C       14 SASA-ST           2:07.44    2:08.02  
  4 Rawls, Corban W        13 NTRO-ST           2:11.31    2:08.16  
  5 Artmann, Josh K        14 NTRO-ST           2:05.73    2:08.82  
  6 Dunworth, Jack D       14 WWW-ST            2:07.99    2:10.50  
  7 Tan, Liam R            13 NTRO-ST           2:13.03    2:10.88  
  8 Velasquez, Miguel A    13 NTRO-ST           2:15.12    2:11.43  
  9 Cavazos, Gabe L        14 HSC-ST            2:15.06    2:11.58  
 10 Winkler, John M        14 CPS-ST            2:13.25    2:12.68  
 11 Hammond, Matt G        13 NTRO-ST           2:13.49    2:12.75  
 12 Prud'Homme III, Jack   14 GOLD-ST           2:16.94    2:14.19  
 13 Gwin, Luke C           13 NTRO-ST           2:06.12    2:14.39  
 14 Beene, Noah J          14 HEAT-ST           2:35.47    2:14.64  
 15 Fang, Kevin A          14 LCA-ST            2:17.51    2:15.10  
 16 Smits, Tyler C         14 UN-ST             2:17.38    2:16.63  
 17 Carrozza, Crayton P    13 TXLA-ST           2:27.11    2:17.87  
 18 Zenisek, Jackson A     13 GOLD-ST           2:19.89    2:18.05  
 19 Lemond, Camden B       14 NTRO-ST           2:26.87    2:18.37  
 20 Archer, Mason J        14 NTRO-ST           2:20.96    2:18.88  
 21 Perley, Cole J         14 NTRO-ST           2:18.56    2:19.53  
 22 Shankar, Prathyush B   13 NTRO-ST           2:25.54    2:19.84  
 23 Gogulski, Ethan D      13 NTRO-ST           2:25.60    2:19.90  
 24 Dunsworth, David Q     14 NTRO-ST           2:20.94    2:21.43  
 25 Sullivan, Braden T     13 CPS-ST            2:20.79    2:23.56  
 26 Tyler, Jace E          14 UN-ST             2:28.82    2:25.23  
 27 Rabb, Jackson W        13 NTRO-ST           2:28.63    2:25.70  
 28 Heckman, David M       13 NTRO-ST           2:30.00    2:27.38  
 28 Wolf, Avery A          13 Lone Star-ST      2:28.26    2:27.38  
 30 Shomper, Nick A        14 NTRO-ST           2:27.61    2:27.47  
 31 Hailes, Matthew T      13 NTRO-ST           2:29.19    2:28.44  
 32 Do, Taylor H           14 Lone Star-ST      2:27.50    2:28.93  
 33 Lubinin, Benjamin J    13 NTRO-ST           2:30.94    2:29.01  
 34 Roberts, William E     14 CPS-ST            2:31.79    2:30.75  
 35 Meyer, Sawyer D        14 HSC-ST            2:38.99    2:31.88  
 36 Randall, Caleb W       13 Lone Star-ST      2:36.51    2:35.28  
 37 Gatson, Rory S         13 NTRO-ST           2:37.87    2:36.32  
 38 Shetty, Siddhant S     14 NTRO-ST           2:30.00    2:37.26  
 39 Driskill, Tyler D      13 CPS-ST            2:35.00    2:37.48  
 40 McKerlie, Lewis M      13 NTRO-ST           2:37.30    2:38.30  
 41 Cardenas, Cameron S    14 TXLA-ST           2:38.88    2:39.88  
 42 Kehm, Matthew S        13 TXLA-ST           2:45.41    2:46.35  
 43 Bradberry, Zach D      14 TXLA-ST           2:52.41    2:48.24  
 -- Reed, Grant D          14 TXLA-ST           2:17.93         DQ  
 -- Thomas, Will R         14 LCA-ST            2:33.00         NS  
 
 Event 22  Boys 15-16 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Carlson, Nick T        15 LCA-ST            2:02.13    2:02.48  
  2 Grant, Patrick T       16 HEAT-ST           2:04.83    2:02.51  
  3 Olsen, Mark A          16 CPS-ST            2:03.62    2:03.92  
  4 Gibson, Grant E        15 TXLA-ST           2:07.61    2:07.36  
  5 Southworth, Hayden H   16 LCA-ST            2:07.91    2:08.90  
  6 Jackson, Blayne R      16 HEAT-ST           2:13.30    2:09.45  
  7 Engel, JC M            15 NTRO-ST           2:10.04    2:10.14  
  8 Winn, Josh C           15 UN-ST             2:08.82    2:10.68  
  9 Smith, Zach L          16 NTRO-ST           2:06.18    2:12.89  
 10 Kuhn, Andre C          15 COTA-ST           2:30.50    2:13.50  
 11 Hailes, Garrett P      15 NTRO-ST           2:11.60    2:13.94  
 12 Newlands, Andre P      16 LCA-ST            2:12.86    2:14.18  
 13 Wheatley, Joshua J     15 TXLA-ST           2:16.32    2:15.55  
 14 Wachtler, Neil T       15 HEAT-ST           2:35.27    2:15.92  
 15 Gu, Jesse T            15 Makos-ST          2:18.35    2:16.29  
 16 Beall, Travis T        15 UN-ST                  NT    2:16.61  
 17 Fumagalli, Joshua D    16 LCA-ST            2:14.57    2:16.73  
 18 Meier, Chance W        16 NTRO-ST           2:09.14    2:17.04  
 19 Wolk, Zach T           15 UN-ST             2:16.05    2:17.48  
 20 Gwin, Jacob A          15 NTRO-ST           2:20.50    2:18.56  
 21 Welch, Parker C        15 LCA-ST            2:20.89    2:18.97  
 22 Allen, Josh A          15 Makos-ST          2:16.38    2:19.40  
 23 Rakoff, Alec N         16 FISH-ST                NT    2:19.53  
 24 Koelling, Frisco R     15 LCA-ST            2:14.85    2:19.76  
 25 Bleasdell, Mason S     16 TXLA-ST           2:22.23    2:20.32  
 26 Sibley, Ian G          16 HSC-ST            2:18.79    2:20.42  
 27 Matthews, Ethan S      16 HSC-ST            2:19.92    2:20.64  
 28 Keating, Zander R      15 UN-ST             2:15.37    2:20.99  
 29 Nelson, Adam A         16 HEAT-ST           2:28.16    2:24.29  
 30 Schroeder, Scott P     16 TXLA-ST           2:27.52    2:24.34  
 31 Ramirez, Drew R        16 TXLA-ST           2:28.52    2:25.66  
 32 Wilson, Stephen M      15 TXLA-ST           2:25.09    2:28.81  
 33 Smetzer, Matt R        16 SASA-ST           2:21.96    2:29.37  
 34 Hugunin, Joseph M      16 TXLA-ST           2:39.13    2:33.31  
 35 Griffith, Morgan S     15 NTRO-ST           2:34.65    2:36.25  
 36 Bleasdell, Preston D   15 TXLA-ST           2:35.74    2:37.20  
 37 Montoya, Josh M        15 TXLA-ST           2:39.13    2:40.64  
 -- Moncada, Noah          15 GOLD-ST           2:11.25         DQ  
 -- Lipscomb, Austin G     15 SASA-ST           2:23.78         NS  
 -- Toler, Adam C          15 NTRO-ST           2:11.65         NS  
 -- Mayer, Johnny W        15 LCA-ST            2:25.56         NS  
 -- Usrey, Garrett F       15 GOLD-ST           2:18.27         NS  
 -- Grant, Daniel J        16 CPS-ST            2:18.63         NS  
 -- Burkes, James A        16 HSC-ST            2:27.79         NS  
 -- Jones, Brock C         15 LCA-ST            2:16.50         NS  
 
 Event 22  Boys 17-18 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Martinez, Joseph A     18 TXLA-ST           1:55.13    2:00.30  
  2 Cootes, Zachary C      17 TXLA-ST           2:06.93    2:00.70  
  3 Adame, Mariano J       17 TXLA-ST           2:06.37    2:05.57  
  4 Savage, Jon A          17 TXLA-ST           2:06.34    2:06.18  
  5 Ussery, Ben P          17 LCA-ST            2:01.84    2:07.99  
  6 Hernandez, Cameron B   17 LCA-ST            2:06.14    2:08.52  
  7 O'Neil, Aaron L        17 NTRO-ST           2:02.53    2:08.94  
  8 Lux, Kyle R            17 NTRO-ST           2:02.42    2:10.52  
  9 Oldham, Blaine M       17 TXLA-ST           2:12.55    2:10.75  
 10 Sweetman, Kevin J      18 GOLD-ST           2:10.34    2:12.20  
 11 Nguyen, Tolan B        17 TXLA-ST           2:11.39    2:15.94  
 12 Dean, Chase C          17 HSC-ST            2:26.08    2:24.27  
 13 Jones, Aaron M         17 TXLA-ST           2:36.13    2:27.45  
 14 Maresca, Kerry R       17 GOLD-ST           2:29.85    2:32.96  
 -- Doyal, David D         17 LCA-ST            2:04.47         NS  
 -- Johnson, Isaac I       18 NTRO-ST           2:22.19         NS  
 -- Lipscomb, Travis W     18 SASA-ST           2:08.11         NS  
 -- Thomas, Wes W          18 LCA-ST            2:00.36         NS  
 
 Event 22  Boys 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Surhoff, Austin J      22 UN-ST             1:51.00    1:52.30  
  2 Hill, Dax R            22 UN-ST             1:51.99    1:53.06  
  3 Belecanech, Matt J     20 UN-ST             1:57.00    1:56.17  
  4 Button, Bobby W        20 UN-ST             1:54.54    1:56.65  
  5 Walker, Reid A         21 UN-ST             1:58.00    2:00.12  
  6 Moore, Charlie W       21 UN-ST             2:05.00    2:00.71  
  7 Darmody, Kip P         20 UN-ST             1:53.00    2:01.42  
  8 Hur, Young Jae         19 TXLA-ST           2:00.37    2:04.41