Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
     2013 ST TXLA End of School Splash - 5/17/2013 to 5/19/2013     
 
 Event 28  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gwin, Isaac A          13 NTRO-ST           2:15.56    2:17.61  
  2 Rosenkoetter, Jacob V  14 NTRO-ST           2:23.99    2:22.95  
  3 Thompson, Grant A      14 NTRO-ST           2:16.66    2:23.73  
  4 Friesz, Dylan J        14 NTRO-ST           2:16.06    2:24.46  
  5 Overheim, Jacob M      14 GOLD-ST           2:27.91    2:25.67  
  6 Gwin, Luke C           13 NTRO-ST           2:16.25    2:25.77  
  7 Reed, Grant D          14 TXLA-ST           2:32.29    2:28.29  
  8 Dunsworth, David Q     14 NTRO-ST           2:35.49    2:34.10  
  9 Prud'Homme III, Jack   14 GOLD-ST           2:38.45    2:34.42  
 10 Shankar, Prathyush B   13 NTRO-ST           2:39.39    2:40.00  
 11 Smits, Tyler C         14 UN-ST             2:36.66    2:40.02  
 12 Carrozza, Crayton P    13 TXLA-ST           2:43.37    2:42.17  
 13 Alsobrook, Chad I      14 CPS-ST            3:02.00    2:42.61  
 14 Matula, Zachary J      13 NTRO-ST           2:51.62    2:43.65  
 15 Player, Grey G         13 NTRO-ST           2:55.45    2:45.39  
 16 Sullivan, Braden T     13 CPS-ST            3:02.00    2:46.23  
 17 Driskill, Tyler D      13 CPS-ST            2:59.00    2:49.21  
 18 Shomper, Nick A        14 NTRO-ST           2:40.94    2:49.88  
 19 Wolf, Avery A          13 Lone Star-ST      3:01.99    2:49.91  
 20 Shetty, Siddhant S     14 NTRO-ST           2:55.00    2:58.57  
 21 McKerlie, Lewis M      13 NTRO-ST           2:53.16    2:59.82  
 -- Robles, Raven T        13 TXLA-ST           2:45.22         NS  
 
 Event 28  Boys 15-16 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Embestro, Audie V      16 LCA-ST            2:16.08    2:22.05  
  2 Grant, Patrick T       16 HEAT-ST           2:19.53    2:23.67  
  3 Donohue, Brian C       15 NTRO-ST           2:27.77    2:26.44  
  4 Sibley, Ian G          16 HSC-ST            2:28.89    2:29.61  
  5 Carlson, Nick T        15 LCA-ST            2:30.78    2:31.85  
  6 Matthews, Ethan S      16 HSC-ST            2:34.53    2:31.96  
  7 Gwin, Jacob A          15 NTRO-ST           2:37.95    2:32.25  
  8 Smith, Zach L          16 NTRO-ST           2:23.30    2:33.32  
  9 Koelling, Frisco R     15 LCA-ST            2:38.46    2:36.30  
 10 Wolk, Zach T           15 UN-ST             2:33.15    2:37.59  
 11 Hawley, Elijah E       15 GOLD-ST           2:35.99    2:39.17  
 12 Wheatley, Joshua J     15 TXLA-ST           2:53.13    2:42.98  
 13 Bleasdell, Mason S     16 TXLA-ST           2:51.26    2:56.72  
 14 Bleasdell, Preston D   15 TXLA-ST           2:58.94    3:04.38  
 -- Usrey, Garrett F       15 GOLD-ST           2:38.34         NS  
 -- Carroll, Christian J   16 NTRO-ST           2:12.08         NS  
 
 Event 28  Boys 17-18 200 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Ku, Kevin              18 Makos-ST          2:18.08    2:19.30  
  2 Dean, Chase C          17 HSC-ST            2:48.99    2:41.57  
 -- Doyal, David D         17 LCA-ST            2:24.19         NS