Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
     2013 ST TXLA End of School Splash - 5/17/2013 to 5/19/2013     
 
 Event 32  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gwin, Isaac A          13 NTRO-ST           1:04.40    1:05.49  
  2 Velasquez, Miguel A    13 NTRO-ST           1:08.25    1:05.84  
  3 Rosenkoetter, Jacob V  14 NTRO-ST           1:08.05    1:07.26  
  4 Marcotte, Thomas M     14 NTRO-ST           1:09.19    1:07.80  
  5 Friesz, Dylan J        14 NTRO-ST           1:03.86    1:07.82  
  6 Thompson, Grant A      14 NTRO-ST           1:06.67    1:08.03  
  7 Dunsworth, David Q     14 NTRO-ST           1:09.74    1:10.26  
  8 Archer, Mason J        14 NTRO-ST           1:10.45    1:10.32  
  9 Gogulski, Ethan D      13 NTRO-ST           1:13.55    1:12.25  
 10 Young, Cameron C       14 SASA-ST           1:11.93    1:12.37  
 11 Sullivan, Braden T     13 CPS-ST            1:18.00    1:12.82  
 12 Bezella, Zach J        14 CPS-ST            1:13.13    1:13.71  
 13 Athreya, Dhruva A      14 Makos-ST               NT    1:14.45  
 14 Perley, Cole J         14 NTRO-ST           1:14.55    1:14.89  
 15 Beene, Noah J          14 HEAT-ST           1:15.43    1:15.38  
 16 Fang, Kevin A          14 LCA-ST            1:26.85    1:15.84  
 17 Roberts, William E     14 CPS-ST            1:17.66    1:16.12  
 18 Alsobrook, Chad I      14 CPS-ST            1:25.24    1:16.97  
 19 Robles, Raven T        13 TXLA-ST           1:19.04    1:17.48  
 20 Hammond, Matt G        13 NTRO-ST           1:15.88    1:17.62  
 21 Shankar, Prathyush B   13 NTRO-ST           1:16.13    1:17.85  
 22 Lemond, Camden B       14 NTRO-ST           1:19.17    1:18.47  
 23 Shomper, Nick A        14 NTRO-ST           1:18.69    1:19.81  
 24 Lubinin, Benjamin J    13 NTRO-ST           1:20.80    1:19.87  
 25 Player, Grey G         13 NTRO-ST           1:19.10    1:19.92  
 26 Driskill, Tyler D      13 CPS-ST            1:21.00    1:20.75  
 27 Shetty, Siddhant S     14 NTRO-ST           1:23.09    1:21.99  
 28 Heckman, David M       13 NTRO-ST           1:28.00    1:22.31  
 29 Meyer, Sawyer D        14 HSC-ST            1:21.92    1:23.75  
 30 Gatson, Rory S         13 NTRO-ST           1:25.58    1:24.11  
 31 Hailes, Matthew T      13 NTRO-ST           1:25.26    1:25.03  
 32 Rabb, Jackson W        13 NTRO-ST           1:20.13    1:26.17  
 33 Perez, Aidan P         14 TXLA-ST                NT    1:27.05  
 34 Chaudhury, Neil K      13 GHAR-ST           1:53.31    1:27.09  
 35 White, Josh A          13 COTA-ST                NT    1:28.36  
 36 Price, Vincent D       13 FISH-ST                NT    1:28.78  
 37 Tewari, Aditya A       14 NTRO-ST           1:31.57    1:28.87  
 38 Randall, Caleb W       13 Lone Star-ST      1:27.52    1:29.25  
 39 Hao, Alex Q            13 Makos-ST          1:39.00    1:29.75  
 40 Cardenas, Cameron S    14 TXLA-ST           1:33.48    1:30.54  
 41 Hanson, Gabe A         13 COTA-ST           1:32.80    1:31.57  
 42 Cook, Cameron R        13 FISH-ST                NT    1:31.63  
 42 Hillegass, Jordan M    13 Lone Star-ST      1:31.89    1:31.63  
 44 Kehm, Matthew S        13 TXLA-ST           1:39.61    1:32.35  
 45 Ryan, Will J           13 HSC-ST            1:33.12    1:35.78  
 46 Pechlaner, Nicholas J  13 Lone Star-ST      1:40.79    1:38.98  
 47 Tallman, Jacob A       14 MM-ST             1:46.99    1:39.38  
 48 Wall, Sheldon J        13 HSC-ST            1:40.21    1:41.97  
 49 De La Paz, Ryan R      14 SAS-ST            1:40.98    1:43.14  
 -- O'Brien, Corey W       14 NTRO-ST           1:32.89         DQ  
 -- Miller, Cy A           13 NTRO-ST           1:34.93         DQ  
 -- Wheal, Lucas C         13 WHAC-ST                NT         NS  
 -- Brown, Caleb S         14 MM-ST             1:20.67         NS  
 -- Voight, Mike Z         13 UN-ST             1:44.92         NS  
 -- Stowers, Andrew T      13 GHAR-ST           1:28.83         NS  
 -- Thomas, Will R         14 LCA-ST            1:23.03         NS  
 
 Event 32  Boys 15-16 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cornish, Jack T        16 NTRO-ST           1:05.23    1:05.17  
  2 Embestro, Audie V      16 LCA-ST            1:02.71    1:05.67  
  3 Marcotte, Matt J       16 NTRO-ST           1:02.90    1:06.16  
  4 McLaughlin, Jack R     16 CBA-ST            1:08.13    1:06.99  
  5 Donohue, Brian C       15 NTRO-ST           1:07.95    1:07.82  
  6 Sibley, Ian G          16 HSC-ST            1:09.04    1:08.55  
  7 Jackson, Blayne R      16 HEAT-ST           1:06.45    1:08.80  
  8 Wolk, Zach T           15 UN-ST             1:06.14    1:09.22  
  9 Daniels, Brandon A     15 NTRO-ST           1:09.34    1:10.04  
 10 Koelling, Frisco R     15 LCA-ST            1:08.23    1:10.76  
 11 Newlands, Andre P      16 LCA-ST            1:09.60    1:11.05  
 12 Smith, Zach L          16 NTRO-ST           1:10.26    1:12.13  
 12 Gwin, Jacob A          15 NTRO-ST           1:18.87    1:12.13  
 14 Matthews, Ethan S      16 HSC-ST            1:14.45    1:12.49  
 15 Hailes, Garrett P      15 NTRO-ST           1:12.67    1:13.30  
 15 Hawley, Elijah E       15 GOLD-ST           1:17.98    1:13.30  
 17 Meier, Chance W        16 NTRO-ST           1:10.20    1:13.34  
 18 Rakoff, Alec N         16 FISH-ST                NT    1:13.96  
 19 Nelson, Adam A         16 HEAT-ST           1:17.56    1:15.63  
 20 Welch, Parker C        15 LCA-ST            1:14.43    1:16.04  
 21 Ramirez, Drew R        16 TXLA-ST           1:11.01    1:17.68  
 22 Rodriguez, Pablo S     16 CPS-ST            1:18.30    1:18.00  
 23 Fumagalli, Joshua D    16 LCA-ST            1:18.11    1:18.66  
 24 Blatz, Riley C         16 Lone Star-ST           NT    1:20.63  
 25 Smetzer, Matt R        16 SASA-ST           1:19.05    1:21.35  
 26 Barr, Connor A         15 SASA-ST           1:28.99    1:22.06  
 27 Bleasdell, Mason S     16 TXLA-ST           1:24.43    1:22.16  
 28 Player, Josh W         15 NTRO-ST           1:20.22    1:22.35  
 29 Bleasdell, Preston D   15 TXLA-ST           1:26.62    1:23.57  
 30 Wilson, Stephen M      15 TXLA-ST           1:21.80    1:24.23  
 31 Griffith, Morgan S     15 NTRO-ST           1:26.03    1:25.53  
 32 Montoya, Josh M        15 TXLA-ST                NT    1:27.49  
 33 Hiller, Ryan P         15 HSC-ST            1:26.38    1:28.13  
 34 Forster, Zach R        15 NTRO-ST           1:30.64    1:28.74  
 -- Burkes, James A        16 HSC-ST            1:18.61         NS  
 -- Allen, Josh A          15 Makos-ST          1:21.99         NS  
 -- Mayer, Johnny W        15 LCA-ST            1:16.24         NS  
 -- King III, Booker T     16 SASA-ST           1:19.99         NS  
 
 Event 32  Boys 17-18 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pruneda, Stephen D     17 FISH-ST           1:11.66    1:09.80  
  2 Savage, Jon A          17 TXLA-ST           1:11.11    1:13.85  
  3 Sweetman, Kevin J      18 GOLD-ST           1:16.14    1:15.83  
  4 Dean, Chase C          17 HSC-ST            1:16.80    1:16.15  
  5 Lux, Kyle R            17 NTRO-ST           1:14.40    1:16.40  
  6 Jones, Aaron M         17 TXLA-ST                NT    1:21.40  
  7 Maresca, Kerry R       17 GOLD-ST           1:27.06    1:23.67  
 
 Event 32  Boys 19 & Over 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Surhoff, Austin J      22 UN-ST               57.00      57.99  
  2 Darmody, Kip P         20 UN-ST               57.00    1:02.73  
  3 Koetting, Sean P       20 TXLA-ST           1:00.20    1:06.06