Lee & Joe Jamail Texas Swimming Center - Site License 
     2013 ST TXLA End of School Splash - 5/17/2013 to 5/19/2013     
 
 Event 34  Boys 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tan, Liam R            13 NTRO-ST           5:40.40    5:01.77  
  2 Overheim, Jacob M      14 GOLD-ST           5:07.42    5:03.50  
  3 Thompson, Grant A      14 NTRO-ST           4:52.65    5:07.53  
  4 Reed, Grant D          14 TXLA-ST           5:28.42    5:09.64  
  5 Rawls, Corban W        13 NTRO-ST           5:36.30    5:09.76  
  6 Artmann, Josh K        14 NTRO-ST           5:07.40    5:15.72  
  7 Gwin, Luke C           13 NTRO-ST           5:14.78    5:25.52  
  8 Cavazos, Gabe L        14 HSC-ST            5:27.73    5:27.73  
  9 Zenisek, Jackson A     13 GOLD-ST           5:39.99    5:35.85  
 10 Smits, Tyler C         14 UN-ST             5:38.84    5:43.37  
 
 Event 34  Boys 15-16 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Grant, Patrick T       16 HEAT-ST           4:51.07    4:50.29  
  2 Cornish, Jack T        16 NTRO-ST           5:08.02    4:58.75  
  3 Gibson, Grant E        15 TXLA-ST           4:58.30    4:59.68  
  4 Daniels, Brandon A     15 NTRO-ST           4:57.60    5:15.39  
  5 Moncada, Noah          15 GOLD-ST           5:16.58    5:17.27  
  6 Wachtler, Neil T       15 HEAT-ST           6:00.30    5:24.71  
  7 McConnell, Christian   15 NTRO-ST           5:36.31    5:25.47  
  8 Beall, Travis T        15 UN-ST                  NT    5:29.48  
  9 Keating, Zander R      15 UN-ST             5:45.17    5:31.15  
 10 Winn, Josh C           15 UN-ST             5:33.22    5:33.78  
 
 Event 34  Boys 17-18 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cootes, Zachary C      17 TXLA-ST           4:48.11    4:43.71  
  2 Adame, Mariano J       17 TXLA-ST           5:15.15    4:57.00  
 
 Event 34  Boys 19 & Over 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rogers, Grant J        20 UN-ST             4:34.00    4:44.56  
  2 Hur, Young Jae         19 TXLA-ST           4:46.10    4:52.44